full screen background image
oscar90

دانلود مراسم Academy Awards 2018

دانلود مراسم The 90th Academy Awards 2018


دانلود مراسم The 90th Academy Awards 2018 با لینک مستقیم -(این مراسم در ۱۳ اسفند ماه برگزار شده است )

دانلود کامل مراسم اسکار ۲۰۱۸ با زیرنویس فارسی و کیفیت عالی


توضیحاتی درمورد اسکار OSCARS 2018 :

این مراسم نودمین بار است برگزار می شود و در هر دوره بهترین های هر بخش در هالیوود و سینمای جهان معرفی می شود و تفاوتی که با مراسم گلدن گلوب دارد اینک برنامه های تلویزیونی و سریال ها شرکت داده نمی شود. برای شرکت در این مراسم فیلم نفس ساخته نرگس آبیار به نمایندگی از کشورمان معرفی شد که انتخاب نشد. در زیر اسامی نامزدهای بخش های بیست و چهار گانه را ملاحظه می کنید، فیلم شکل آب با ۱۳ نامزدی رکورددار امسال است.

oscar90


مراسم اسکار در سال ۲۰۱۸

مراسم اسکار معمولاً در ماه فوریه برگزار می‌شد اما امسال به دلیل بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ دیرتر برگزار خواهد شد. این مراسم در ایالات متحده از شبکه تلویزیونی ای‌ بی‌ سی به صورت زنده پخش می‌شود و تهیه‌کنندگی آن را مایکل دلوکا و جنیفر تاد برعهده دارند. مجری برنامه امسال نیز کمدین معروف جیمی کیمل Jimmy Kimmel انتخاب شد. او بعد از بیلی کریستال که در سال‌های ۱۹۹۷ و ۱۹۹۸ مجری مراسم بود، دومین نفری است که برای دو سال پشت سر هم مجری اسکار باقی می‌ ماند.

اسامی نامزد‌های این مراسم در ۲۴ شاخه معرفی شدند. فیلم Shape of Water با داشتن ۱۳ نامزدی در بخش‌های مختلف از این حیث در مراسم امسال رکورد‌دار است. همچنین مریل استریپ با نامزد شدن در بخش بهترین بازیگر زن، بیست و یکمین نامزدی خودش را به دست آورده و رکورد خودش را بهبود بخشیده است.

 


مشخصات :

ژانر : مراسم , برنامه تلویزیونی , خانوادگی
زبان : انگلیسی
کیفیت : ۱۰۸۰p
فرمت : MKV
حجم : ۲۰۰۰ مگابایت
محصول : آمریکا
ستارگان : Jimmy Kimmel, Warren Beatty, Guillermo Del Toro, Gary Oldman
کارگردان : Glenn Weiss

 


در ادامه می‌توانید لیست کامل نامزد‌های جایزه اسکار ۲۰۱۸ را مشاهده کنید، برندگان اسکار ۲۰۱۸ اعلام شدند و بدین شرح است:


** نامزدهای بهترین فیلم بلند

مرا به نامت صدا کن، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، برو بیرون، لیدی برد، ماجرای فانتوم، پُست، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

برنده: The Shape of Water


** نامزدهای بهترین کارگردانی

کریستوفر نولان (دانکرک)، جردن پیل (برو بیرون)، گرتا گرویگ (لیدی برد)، پل توماس اندرسون (ماجرای فانتوم)، گیلرمو دل‌تورو (شکل آب)

برنده: گیرمو دل تورو


** نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد

تیموثی شالمی (مرا به نامت صدا کن)، دنیل دی‌لوئیس (ماجرای فانتوم)، گری اُلدمن (تاریک‌ترین ساعت)، دنزل واشنگتن (رومن جی)

برنده‌: گری اولدمن


** نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن

سلی هاوکینز (شکل آب)، فرانسس مک‌دورماند (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)، مارگت روبی (من، تانیا)، سیرشا رونان (لیدی برد)، مریل استریپ (پُست)

برنده‌: فرانسیس مک‌دورمند


** نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

ویلم دفو (پروژه فلوریدا)، وودی هارلستون (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)، ریچارد جنکینز (شکل آب)، کریستوفر پلامر(همه پول دنیا)، سم راکول (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)

برنده‌: سم راک‌ول


** نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن

مری جل بلایج (مادباند)، الیسون جنی (من تانیا)، لسلی منویل (ماجرای فانتوم)، لوری میت‌کالف (لیدی برد)، اوکتاویا اسپنسر (شکل آب)

برنده‌: آلیسون جَنی


** نامزدهای بهترین فیلم غیرانگلیسی

یک زن شگفت‌انگیز (شیلی)، در جسم و روح (مجارستان)، توهین (لبنان)، بی‌عشق (روسیه)، میدان (سوئد)

برنده‌: A Fantastic Woman


** نامزدهای بهترین فیلم‌نامه اقتباسی

مرا به نامت صدا کن، هنرمند فاجعه، لوگا، بازی مالی، مادباند

برنده‌: Call Me by Your Name


** نامزدهای بهترین فیلم‌نامه اصلی

بیمار بزرگ، برو بیرون، لیدی برد، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

برنده‌: Get Out


** نامزدهای بهترین مستند بلند

چهره‌ها مکان‌ها، ایکاروس، آخرین مرد در حلب، جزیره قدرتمند

برنده‌: مستند Icarus


** نامزدهای بهترین انیمیشن بلند

بچه رئیس، کوکو، نان‌آور، فردیناند، وینسنت دوست داشتنی

برنده: Coco


** نامزدهای بهترین تدوین

بچه راننده، دانکرک، من تانیا، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

برنده‌: Dunkirk


** نامزدهای بهترین موسیقی متن

دانکرک، ماجرای فانتوم، شکل آب، جنگ ستارگان: آخرین جدای، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

برنده‌: The Shape of Water


** نامزدهای بهترین ترانه

کوکو، مرا به نامت صدا کن، بزرگترین شومن، رودخانه مایتی، ایستادن برای چیزی

برنده‌: Remember Me در انیمیشن کوکو


** نامزدهای بهترین فیلم‌برداری

دیو و دلبر، بلیدرانر ۲۰۴۹، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، شکل آب

برنده‌: Blade Runner 2049


** نامزدهای بهترین طراحی لباس

دیو و دلبر، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، شکل آب، ویکتوریا و عبدول، رشته خیال

برنده‌: Phantom Thread


** نامزدهای بهترین مستند کوتاه

ادیث+ادی، بهشت در خیابان ۴۰۵ ترافیک است، قهرمان زن، مهارت چاقو، توقف خودرو

برنده‌: Heaven Is a Traffic Jam on the 405


** نامزدهای بهترین چهره‌آرایی

تاریک‌ترین ساعت، ویکتوریا و عبدول، شگفتی

برنده‌: Darkest Hour


** نامزدهای بهترین طراحی صحنه

دیو و دلبر، بلیدرانر ۲۰۴۹، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، شکل آب، ویکتوریا و عبدول

برنده‌: The Shape of Water


** نامزدهای بهترین تدوین صدا

بچه راننده، بلیدرانر ۲۰۴۹، دانکرک، شکل آب، جنگ ستارگان: آخرین جدای

برنده‌: Dunkirk


** نامزدهای بهترین صداگذاری

بچه راننده، بلیدرانر ۲۰۴۹، دانکرک، شکل آب، جنگ ستارگان: آخرین جدای

برنده‌: Dunkirk


** نامزدهای بهترین جلوه‌های ویژه بصری

بلیدرانر ۲۰۴۹، نگهبانان کهکشان ۲، کونگ: جزیره جمجمه، جنگ ستارگان: آخرین جدای، جنگ سیاره میمون‌ها

برنده: فیلم Blade Runner 2049


** نامزدهای بهترین فیلم کوتاه

مدرسه ابتدایی دکالب، ساعت ۱۱، خواهرزاده اِمت، کودک صامت، همه ما

برنده: The Silent Child


** نامزدهای بهترین انیمیشن کوتاه

بسکتبال دوست‌داشتنی، گاردن پارتی، لو، فضای منفی، اشعار شورشی

برنده: Dear Basketball

 


5a6ab5984969e.image  1024x763 - دانلود مراسم  Academy Awards 2018


دانلود مراسم The 90th Academy Awards 2018

TAG


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *