full screen background image
دانلود مستند Charles Darwin and the Tree of Life

دانلود مستند Charles Darwin and the Tree of Life

دانلود مستند Charles Darwin and the Tree of Life چارلز داروین و درخت زندگی


خلاصه مستند :

فرگشت یا Evolution یکی از جنجالی ترین نظریه های علمی جهان است. در این دو قرنی که از عرضه آن به دست دانشمند بزرگ چارلز داروین می گذرد؛ سر و صدایی که این نظریه برپا کرده هنوز فروکش نکرده است.
فرگشت به عنوان یک “نظریه” و همچنین “اصل علمی” در همه آکادمی و دانشگاه های معتبر جهان از جمله کشور عزیزمان ایران تدریس می شود. روز به روز هم با پیشرفت های انسان در علوم ژنتیک و زیست شناسی و…بر اعتبار این نظریه افزوده می شود.
در سال ۲۰۰۹ میلادی شبکه BBC به مناسبت دویست سالگی چارلز داروین؛ برنامه هایی را در بزرگداشت او پخش کرد که یکی از آنها مستند Charles Darwin and the Tree of Life چارلز داروین و درخت زندگی بود.

مستندساز نامدار و زیست شناس دوست داشتنی آقای دیوید اتنبرو David Attenborough در این مستند؛ اصول فرگشت را با بهره بردن از انیمیشن های رایانه ای و فیلم های مستند طبیعت و حیات وحشی که خود آنها را تهیه کرده است برای مخاطب بیان می کند.
اتنبرو از زندگی چارلز داروین آغاز کرده و چگونگی شکل گرفتن نظریه فرگشت در ذهن او را بررسی می کند. سپس به دلایل درست بودن این نظریه با بهره بردن از فناوری امروزی می پردازد.
به همه دوست داران دانش زیست شناسی به ویژه فرگشت پیشنهاد می کنیم از دیدن مستند ارزشمند Charles Darwin and the Tree of Life غافل نشوند.


مشخصات مستند :

ژانر:مستند، حیات‌وحش
تاریخ پخش : ۲۰۰۹/۰۲/۰۱
ساخت‌کشور : بریتانیا
گوینده : دیوید اتنبرو
نویسنده: دیوید اتنبرو
زبان: انگلیسی
مناسب برای سنین +۸ سال


دانلود مستند Charles Darwin and the Tree of Life چارلز داروین و درخت زندگی


 


TAG


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *