حذف موقت اکانت اینستاگرام
حذف موقت اکانت اینستاگرام
خانه » آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام

آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام

چگونه اکانت اینستاگرام خود را به صورت موقت غیرفعال و از دسترس خارج کنیم؟

گاهی اوقات پیش می‌آید که قصد داشته باشید به خود کمی استراحت دهید و از فضای شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام دور باشید. خوشبختانه اینستاگرام چنین قابلیتی را مدت‌هاست به امکانات خود اضافه کرده است با ما همراه باشید تا روش غیرفعال کردن موقت اینستاگرام را با هم مرور کنیم.

برنامه اینستاگرام برای حذف حساب کاربری دو اختیار را به کاربران می دهد. امکان حذف اکانت اینستاگرام به صورت دائمی و امکان حذف موقت اکانت اینستاگرام.

حذف موقت اکانت اینستاگرام
حذف موقت اکانت اینستاگرام

در حذف موقت اکانت اینستاگرام بر خلاف حذف به صورت دایمی (آموزش حذف و پاک کردن اکانت اینستاگرام)، این امکان به شما داده می‌شود تا دوباره به اکانت، همراه با تمامی اطلاعات حساب کاربری‌ مانند قبل دسترسی داشته باشید. این نوع حذف کردن که با عنوان Disable Account یا غیرفعال کردن اکانت هم شناخته می‌شود، برای زمانی کاربردی است که کاربر می‌خواهد برای یک مدت زمان از اینستاگرام خارج شود و به صورت موقتی حساب کاربری‌اش را حذف کند. در واقع اکانت غیرفعال شده دوباره می‌تواند مانند قبل فعال شود.

۱-برای حذف اکانت اینستاگرام به صورت موقت، مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

توسط مرورگر موبایل و یا کامپیوتر، وارد اکانت اینستاگرام خود شوید. دقت کنید شما قادر به حذف اکانت توسط اپ نسخه موبایل نخواهید بود.

۲-بر روی آیکون آدمک کلیک کنید تا پروفایل شخصی شما در اینستاگرام باز شود.

آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام

۳-در صفحه باز شده بر روی “Edit Profile” کلیک کنید.

۴-در این بخش بر روی “Temporarily disable my account” کلیک کنید.

۵-در صفحه جدید باز شده باید دو قسمت خواسته شده را پاسخ دهید. بخش “Why are you disabling your account” دلیل شما برای حذف اکانت و بخش “Re-enter your password” وارد کردن دوباره رمز عبور شما را می‌خواهد.

۶-پس از وارد کردن موارد خواسته شده بر روی دکمه آبی رنگ “Temporarily Disable Account” کلیک کنید.
با این کار حساب کاربری شما به صوت موقت از اینستاگرام پاک شده و دیگر کسی قادر به مشاهده آن نخواهد بود.

چگونه اکانت اینستاگرام خود را به صورت موقت غیرفعال و از دسترس خارج کنیم؟

 

 

حذف موقت اکانت اینستاگرام

بعد از کلیک بر روی گزینه OK مشخص شده در تصویر بالا ، یک پیام بر روی مرورگر خود مبنی بر موفقیت آمیز بودن فرآیند حذف موقت اکانت اینستاگرام دریافت خواهید کرد.

همان طور که می‌دانید نکته اصلی حذف اکانت اینستاگرام به ‌صورت موقت، قابل برگشت بودن آن است. برای بازگردانی دوباره اکانت اینستاگرامی که به صورت موقت حذف یا همان غیرفعال شده، تنها کافی است یک بار وارد اکانت خود شوید تا از این حالت خارج شود. پس از غیرفعال کردن اکانت، نام کاربری شما موقتاً به instagrammer تغییر خواهد کرد و پس از گذشت مدت زمانی (از چند دقیقه تا چند ساعت) اکانت به طور کلی به همراه کامنت‌ها و لایک‌ها موقتاً محو خواهد شد.

 

بنابر اعلام اینستاگرام، شما تنها هفته‌ای یک بار قادر به غیرفعال کردن و فعال کردن مجدد اکانت خود هستید. تجربه نشان داده استفاده مداوم و بی‌دلیل از این قابلیت این مدت را تا چند هفته نیز افزایش داده است.

برای بازگردانی اکانت خود اگر از این روش حذف شده باشد فقط لازم است یک بار با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شوید تا ، اکانت اینستاگرام شما از حالت حذف موقت خارج شود.

 

 

شاید به کارتـان آید : لغو پیامک های تبلیغاتی

در همین ارتبــاط : آموزش گذاشتن فیلم طولانی در استوری اینستاگرام

 

 


 

مسابقه حدس اعداد

آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام

این مسابقه جذاب و هیجان انگیز با هدف سرگرمی و ایجاد شور و هیجان در افراد با سنین مختلف طراحی و اجرا گردیده است. در این مسابقه، سیستم به صورت تصادفی یک عدد دو رقمی را انتخاب می کند و شما تا ۵ مرحله فرصت دارید که عدد انتخابی را حدس بزنید و آن را با استفاده از کلیدهای تلفن وارد کنید. در طی این مسابقه، سیستم با راهنمایی های خود، سعی می کند شما را در رسیدن به پاسخ صحیح یاری نماید. با استفاده از این راهنمایی ها، متوجه خواهید شد که حدستان از عدد انتخابی سیستم کوچکتر است یا بزرگتر و همچنین عدد انتخابی سیستم فرد است یا زوج.

• اگر در گام اول عدد را حدس بزنید، برنده ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال وجه نقد خواهید شد.
• اگر در گام دوم حدس بزنید، برنده ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال وجه نقد خواهید شد.
• اگر در گام سوم حدس بزنید، برنده ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال وجه نقد خواهید شد.
• اگر در گام چهارم حدس بزنید، برنده ۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال وجه نقد خواهید شد.
• اگر در گام پنجم بتوانید حدس بزنید، در قرعه کشی ده ها سکه ی طلا شرکت داده خواهید شد.

تماس از طریق تلفن همراه : ۹۹۲۲۴۴۸۸

 

نظر دهید

بیشترین نظرات دریافتی