بهترین لحظات سریال فرندز
بهترین لحظات سریال فرندز
خانه » بهترین لحظات سریال فرندز

بهترین لحظات سریال فرندز


سریال Friends یکی از بهترین سریال های کمدی تمام دوران هاست که از ۲۲ سپتامبر ۱۹۹۴ تا ۶ می ۲۰۰۴ از شبکه NBC پخش گردید. سریال فرندز دارای ده فصل است و همچنـان در شبکه‌های مختلف در حال بازبخش می‌باشد. فرندز درباره شش دوست است که در منهتن نیویورک زندگی می‌کنند. 

این سریال یکی از طولانی ترین سریال های آمریکا است و در دوره ی ده سال پخش آن جوک ها و اصطلاحات زیادی را وارد فرهنگ عامه مردم کرد. با اینکه آخرین قسمت از سریال فرندز نزدیک به ۱۴ سال پیش پخش شد ولی مطمئنا از دیدن چندباره سریال محبوب خود هنوز خسته نشده‌ایم.

بازیگران سریال فرندز جدیدا فاش کرده اند که در چند فصل اول ، آنها یکدیگر را در خانه هایشان ملاقات کرده و با همدیگر اپیزودها را تماشا می کردند. آنها از وقت گذرانی با یکدیگر چه سر صحنه چه خارج صحنه لذت می بردند! 

در این بخش می خواهیم تا شما را به دیدن بعضی لحظات جذاب و با نمک سریال فرندز دعوت کنیـم. با همخونه همراه باشیــد .


کارتون های ماندگار

یادآوری خاطرات گذشته و اتفاقات دوران کودکی برای همه ما لذت بخش است. چرا که با هربار یادآوری جزئیات دوران کودکیمان، گویی در کنار حسرت خوردن ها و یادش بخیر گفتن ها، حس رضایت و شادمانی هم برایمان ایجاد می گردد. حالا فکر کنید برنامه های کودک و مخصوصا کارتون هایی که در آن زمان از تلویزیون پخش می شد، بخش مهمی از این نوستالژی ها باشند. مطمئنا یادآوری و بازخوانی آنها برایمان خیلی ارزشمند خواهد بود. آن روزها تمام شده است و دیگر دست یافتنی نیست، چاره ای نمی ماند جز مرور آن خاطرات، که شاید لحظه ای باعث حس دوباره لذت آن روزها بشود.

کارتون های ماندگار

نظر دهید

بیشترین نظرات دریافتی