استوری اینستاگرام
استوری اینستاگرام
خانه » آموزش گذاشتن فیلم طولانی در استوری اینستاگرام

آموزش گذاشتن فیلم طولانی در استوری اینستاگرام

گذاشتن فیلم طولانی در استوری اینستاگرام

اگر از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام باشید حتما با قابلیت استوری اینستاگرام بارها کار کرده اید و ویدئوهای روزانه خود را در آن قرار داده اید. اما حتما با دیدن محدودیت قرار دادن فیلم ۱۵ ثانیه ای آن ضدحال خورده و از خود پرسیده اید چرا ویدئوی طولانی بیشتر از ۱۵ ثانیه نمی شود در استوری اینستاگرام قرار داد. این محدودیت از جانب اینستاگرام بوده و لازم نیست نگران باشید ، چون در این بخش از آموزش اینستاگرام قرار است به شما یاد دهیم که چطور فیلم های ۱۵ ثانیه ای به هم چسبیده در استوری قرار دهیم . با ما همراه باشید.
برای این ترفند نیاز به یک برنامه ویرایشگر ویدیو با توانایی Trim دارید تا ویدیو‌هایتان را به بخش‌های ۱۵ ثانیه‌ای تبدیل و در اینستاگرام آپلود کند. البته برای این کار از ویرایشگر پیش فرض گوشی اندرویدی خودتان نیز می توانید استفاده کنید.

اگراز کاربران آیفون هستید ، اپلیکیشن های Continual یا CutStory برای کاربران iOS بوده و اصل کارش تبدیل‌ ویدیو به قطعه‌های ۱۵ ثانیه برای آپلود استوری است. این اپ را می‌توانید از این لینک به‌صورت رایگان برای دستگاه اپل خود دانلود کنید.

اما کاربران اندروید می‌توانند از برنامه VidTrim برای قطعه قطعه کردن ویدیو‌های مورد نظرشان استفاده کنند. نسخه کامل و پولی این برنامه از گت اندروید قابل دانلود است.

دانلود برنامه VidTrim

البته طرز کار با VidTrim کمی متفاوت بوده و شما باید به صورت دستی خودتان ویدیو را ۱۵ ثانیه ۱۵ ثانیه جدا کنید. با این وجود باید حواس‌تان به دقیق بودن مدت زمان هر قطعه از ویدیو‌ها باشد. این برنامه را می توانید از این لینک برای دستگاه‌های اندرویدی خود دانلود کنید.

 

حتما مطالعـه نماییـد : خوب و بد انتشار عکسهای شخصی در فضای مجازی

در همیـن ارتباط : ارور های اینترنتی

 


 

مسابقه اطلاعات عمومی

آموزش گذاشتن فیلم طولانی در استوری اینستاگرام

مسـابقه اطلاعات عمومی، یکی از رایج ترین مسـابقاتی است که در همه کشـورهای جهان برگزار می شـود و شـرط پـیروزی در آن، داشـتن اطـلاعات عمومی قوی جهت پاسـخگویی به سـؤالات است. در این سامانه، یکی از جذاب ترین مسابقات اطلاعات عمومی را برایتان طراحی و اجرا کرده ایم تا شما مشترکین گرامی بتوانید میزان اطلاعات خود را محک بزنید، هیجان را تجربه کنید و از همه مهمتر، در قرعه کشی ده ها سکه طلا شرکت نمایید.

این مسابقه ۵ مرحله دارد:

در مرحله اول، ۱۰ سؤال از شما پرسیده می شود که برای پاسخگویی به هر سؤال ۳ ثانیه فرصت دارید. دقت کنید که با اولین اشتباه، از مسابقه خارج می شوید.
در مرحله دوم، ۷ سؤال از شما پرسیده می شود و مانند مرحله اول، برای پاسخگویی به هر سؤال ۳ ثانیه فرصت دارید. در این مرحله نیز با اولین اشتباه، از مسابقه خارج می شوید.
در مرحله سوم، ۷ سؤال از شما پرسیده می شود که برای پاسخگویی به هر سؤال ۴ ثانیه فرصت دارید. در این مرحله، یک فرصت اشتباه دارید و با دومین پاسخ غلط، از مسابقه خارج می شوید.
در مرحله چهارم، ۵ سؤال از شما پرسیده می شود و برای پاسخگویی به هر کدام ۴ ثانیه فرصت دارید. در این مرحله نیز مانند مرحله قبل، یک فرصت اشتباه دارید و با دومین پاسخ غلط، از مسابقه خارج می شوید.
در مرحله پایانی، ۵ سؤال از شما پرسیده می شود و برای پاسخگویی به هر کدام ۴ ثانیه فرصت دارید. این بار، دو فرصت اشتباه دارید و با سومین اشتباه، از مسابقه خارج می شوید. و اگر این مرحله را هم با موفقیت پشت سر بگذارید، در قرعه کشی بزرگ سکه های طلا، شرکت داده خواهید شد.

 تماس با سامانه مسابقه اطلاعات عمومی از طریق تلفن همراه : ۹۹۲۲۴۴۷۴

 

نظر دهید

بیشترین نظرات دریافتی