فراز فنون در تلکام 2018
فراز فنون در تلکام 2018
خانه » عرضه دستاوردهای شرکت فراز فنون در ایران تلکام ۲۰۱۸

عرضه دستاوردهای شرکت فراز فنون در ایران تلکام ۲۰۱۸

تلکام ۲۰۱۸ – عرضه دستاوردهای شرکت فراز فنون در نمایشگاه تلکام ۹۷

شرکت فراز فنون به عنوان شریک تجاری گروه مخابرات ایران در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی- ایران تلکام ۲۰۱۸- با شعار ” “ارتباطی فراگیر  “از ۱۱ تا ۱۴مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران شرکت می کند.

نمایشگاه تلکام ایران که از آن  می توان به عنوان بزرگترین رویداد و گردهمایی در بخش مخابرات و ارتباطات کشور نام برد. با حضور فعال  سازمان ها ، شرکت های دولتی و خصوصی مطرح کشور در حوزه ICT  و همچنین شرکت های مطرح خارجی فعال در زمینه این صنعت ، همه ساله در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود .

گفتنی است علاوه بر شرکتهای داخلی و خارجی ، تعدادی از دانشگاه های صنعتی کشور ، سایت های خبری  و نشریات مرتبط با صنایع مخابرات نیز در نمایشگاه امسال حضور دارند. همچنین کارگاهها و سمینارهای آموزشی و تخصصی از سوی گروه مخابرات ایران در طول برپایی نمایشگاه برگزار می شود.

فراز فنون خدمات و طرحهای ارزش افزوده مخابراتی را به عنوان شریـک تجـاری شـرکت مخابرات ایـران و شـرکت ارتبـاطـات سیـار ایــران (همراه اول) در دستور کار دارد. با راه اندازی سامانه های محتوایی دیجیتالی، محتوایی صوتی، کارت اعتباری تلفن ثابت، اعلام و وصول بدهی، نظر سنجی سفارشی و مشاوره تلفنی را در راستای اجرای فعالیتهای مرتبط با حوزه مخابرات کشور در این نمایشگاه چهار روزه رونمایی می کند.

فراز فنون در تلکام 2018
فراز فنون در تلکام ۲۰۱۸

سرویس ها و سامانه های :

از جمله شاخص ترین این خدمات و سرویس هاى شرکت فراز فنون در حوزه فناوری اطلاعات و ارزش افزوده محسوب می شود.

سرویس های مذکور از سال ٨٩ تا کنون در شرکت مخابرات ایران مناطق مختلفی مثل فارس، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، مازندران، قم، سمنان، کردستان، لرستان، کرمانشاه، آذربایجان غربى، یزد، اردبیل، همدان، قزوین، مرکزى، گلستان، زنجان و برخی مناطق دیگر، راه اندازی و اجرا شده است. مدل کسب و کار اجرای سامانه های ارزش افزوده تماماً از نوع مشارکتی بوده و اخیرا نیز با همین مدل و به عنوان شریک تجاری شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)، همکارى خود را با این شرکت نیز آغاز نموده است .

 

نمایشگاه ایران تلکام تا ۱۴ مهرماه برای بازدید علاقمندان دایر است وغرفه “فراز فنون ” در سالن ۶ پذیرای علاقمندان به حوزه خانواده و ارتباطات و اطلاعات می باشد.

 

نظر دهید

بیشترین نظرات دریافتی