آفلاین Narcos: Cartel Wars
آفلاین Narcos: Cartel Wars
خانه » معرفی بازی استراتژیک اندروید

معرفی بازی استراتژیک اندروید

بازی استراتژیک Card Thief 

بدون نیاز به اینترنت

بازی Card Thief یک بازی استراتژیک اندروید منحصر به فرد است. یکی بازی کارتی و استراتژیک که هدف شما پیشروی بدون شناخته شدن است. زمان این بازی برای هر مرحله حدود ۲ تا ۳ دقیقه است که برای بازی کردن های گاه به گاهی شما مفید است. در بازی Card Thief، با یک صفحه سه در سه روبرو خواهید بود که ۹ کارت در آن جا می‌گیرد. یکی از این کارت‌ها، دزد یا همان شخصیت اصلی بازی است. هدف شما در طول بازی، حرکت دادن این کارت، به دست آوردن صندوقچه و پس از آن فرار از قلعه است.

برای برداشتن صندوقچه باید کارت آن را بردارید و برای فرار هم باید کارت راه فرار را بردارید. اما در این بین خطر‌هایی هم شما را تهدید می‌کنند و نگهبان‌هایی وجود دارند که می‌توانند شما را دستگیر کنند. در بازی مولفه‌ای به اسم میزان مخفی بودن وجود دارد که عدد آن در بالای کارت شخصیت اصلی بازی نمایش داده می‌شود. با انجام دادن کارهای مختلف، از میزان این عدد کاسته می‌شود و در صورتی که میزان مخفی بودن شما صفر شده یا منفی شود، نگهبان‌ها شانس زیادی برای گرفتن شما خواهند داشت.

 

بازی استراتژیک Card Thief
بازی استراتژیک Card Thief

 

بازی استراتژیک Chess By AI Factory Limited

بازی آفلاین کم حجم

شطرنج یکی از قدیمی ترین بازی های استراتژی است. بازی شطرنج Chess by AI Factory Limited از دسته بازی استراتژیک اندروید بدون نیاز به اینترنت و کم حجم است که می توان به آن لقب بهترین بازی شطرنج موبایل را داد. گرافیک این بازی خیلی بالا نیست، شما باید ۱۲ سطح دشواری را در حالت مختلف بازی از جمله چند نفره، معلم شطرنج و چیز های جالب دیگر به اتمام برسانید. این بازی با موتور شطرنج Treebeard کار می کند و استفاده از آن رایگان است.

 

بازی استراتژیک Chess By AI Factory Limited
بازی استراتژیک Chess By AI Factory Limited

 

بازی استراتژی اندروید Don’t Starve: Pocket Edition and Shipwrecked

بازی Don’t Starve: Pocket Edition and Shipwreckedبازی خارق العاده و کم نظیر تحت عنوان «از گرسنــــگی نمیر» در سبک بازی های فکری از استودیوی بازیسازی Klei برای اندروید است. بازی در حالی شروع می شود که شما به بیابان های یک سیاره دیگر پرتاب شده اید و باید برای زنده ماندن تلاش کنید. شما باید غذا پیدا کنید، خانه بسازید و برای بقا تلاش کنید. گرافیک بازی بد نیست و ساختار بازی تقریباً مانند نسخه ویندوز آن است. در هر یک از مراحل موجودات مختلفی را مشاهده خواهید کرد که می بایست از آن ها برای زنده ماندن، به نوعی استفاده کنید! هر مرحله نیز یک روز محاسبه می شود و سطوح بازی در قالب روز بیان خواهد شد ؛ در هیچ یک از روز ها با اکتشافات تکراری و خسته کننده ای مواجه نخواهید شد! هیچ دستورالعمل یا آموزشی نیز در اختیارتان قرار نخواهد گرفت و برای کشف اسرار جدید باید ساعت ها کوشش کنید.

 

بازی استراتژی اندروید Don’t Starve: Pocket Edition and Shipwrecked
بازی استراتژی اندروید Don’t Starve: Pocket Edition and Shipwrecked

 

 Machines at War 3 بازی استراتژیک جنگی 

بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای اکشن – استراتژیک از استودیوی بازیسازی Isotope 244 LLC برای دستگاه های اندروید است. داستان این بازی عمیق بوده و شامل ۲۱ ماموریت است و همچنین شامل ۱۳۰ نوع مختلف از واحد ها، تکنیک های ساخت، حملات تصادفی، چند نفره آنلاین و.. است. تنظیمات گسترده بوده و می توانید تعداد مرگ ها برای اتمام بازی را هم تعیین کنید یا آن را روی نا محدود بگذارید.

داستان بازی از این قرار است که شما در حال بررسی یک آزمایشگاه نظامی بودید و مشاهده کردید یک چیز عجیب رخ داده است و آن هم مفقود شدن دانشمندان و همه وسایل آزمایشگاه است و نتیجه سال ها تحقیق و آزمایش های فوق سری طبقه بندی شده از دست رفته است. تنها یک یادداشت با عنوان «ما مجبور به انجام آن بودیم» در آزمایشگاه وجود دارد؛ ناپدید شدن این تیم محرمانه و تهدید به وسیله این تحقیقات می تواند کشور را به سمت یک هرج و مرج وحشتناک بکشاند.

 

Machines at War 3 بازی استراتژیک جنگی 
Machines at War 3 بازی استراتژیک جنگی

 

بازی استراتژیک اندروید Out There: Ω Edition

آفلاین بدون دیتا

یکی از سخت ترین بازی های استراتژی بازی Out There: Ω Edition است. هدف شما در کل بازی این است که با مدیریت کردن سوخت، اکسیژن و مقاومت سفینه خود به دورترین نقطه‌ایی‌ که می‌توانید برسید. همچنین شما با یاد گرفتن تکنولوژی‌های مختلف می‌توانید بطور مثال مته خود را ارتقا بدهید و به منابع بیشتری دسترسی‌ پیدا کنید یا به نقاط دورتر با مصرف سوخت کمتری سفر کنید. هنگام شروع بازی شما درون سفینه‌ایی قرار دارید که سفینه اصلی‌ بازی به حساب می‌آید و به یک نقشه دسترسی‌ دارید که در آن‌می‌توانیدسیاره‌هایی‌ که قابل دسترسی هستند و می‌توانید به آنها سفر کنید را مشاهده کنید.

 

Out There: Ω Edition
Out There: Ω Edition

 

 بازی استراتژیک Army Men Strike

یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی Yuanli Prism می باشد که در مارکت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. شما باید رهبری سربازان ارتش سبز خود را برعهده بگیرید و هواپیماها و سایر اسباب بازی ها را کنترل کنید تا بتوانید از اتاق خواب، راهرو، اتاق نشیمن و حیاط خلوت در برابر حمله لژیون ها محافظت کنید. با دشمنان در هر نقطه از خانه مبارزه کنید. اسباب بازی های نخبه را جمع اوری کنید و ارتش خود را گسترش دهید. سربازان خود را ارتقا دهید و انواع آموزش را به سربازان خود آموزش دهید و به رقابت با بازیکنان دیگر بپردازید. هر کدام از لوازم خانه کارکردی منحصر به فرد دارد. از نیروهای خود استفاده کنید و با یک استراتژی خوب با دشمنان مبارزه کنید.

 

بازی استراتژیک Army Men Strike
بازی استراتژیک Army Men Strike

 

بازی فکری آفلاین Narcos: Cartel Wars

Narcos: Cartel Wars  یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی FTX Games LTD می باشد که در مارکت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. داستان بازی عینا شبیه سریالی با همین نام است که چند سال پیش از شبکه نت فلیکس پخش شد و حول محور دو شخصیت اصلی به نام‌های پابلو اسکوبار سرکرده گروه کلمبیایی کوکائین و بزرگترین قاچاقچی تاریخ بشریت است و خاویر پینا مأمور مکزیکی ستاد مبارزه با مواد مخدر DEA می‌گذرد که پینا از سوی مقامات عالی رتبه آمریکایی طی یک مأموریت به کلمبیا فرستاده می‌شود تا اسکوبار را دستگیر کند یا در بدترین حالت او را به قتل برساند. شما باید ماموران مختلفی را انتخاب و استخدام کنید و دفاع خود را بسازید. پس نیروهای خود را به سمت کارتل های دیگر بفرستید و با آنها به نبرد بپردازید و منابع باارزش آنها را تسخیر کنید. پس عملیات خود را با ساخت جنگل توسعه دهید. با بازیکنان دیگر تیم تشکیل دهید و دشمنان را از بین ببرید.

 

 آفلاین Narcos: Cartel Wars
آفلاین Narcos: Cartel Wars

 


 

دانلود بازی های آندروید و کامپیوتر

بازی استراتژیک اندروید

دسترسی به بازی های جدید اندرویدی در سایت همخونه  

 

بیشترین نظرات دریافتی