بهترین فیلم
بهترین فیلم
خانه » آخر هفته چه فیلمی ببینیم ؟ [ لینک دانلود ]

آخر هفته چه فیلمی ببینیم ؟ [ لینک دانلود ]

نقد و بررسی بهترین فیلم ها : همراه با لینک دانلود فیلم و زیرنویس

فیلم های پیشنهادی آخر این هفته

سپری کردن اوقات فراغت در کنار اعضای خانواده و دوستان باعث ایجاد رضایت نسبی از زندگیتان می شود. برای بعضی ها پیدا کردن راهی برای سرگرمی ساده و سهل است اما برای گروهی دیگر متناسب با شرایط فکری، سلیقه ای یا حتی محل زندگیشان دشوار. بد نیست اگر در میان اوقات خالی آخر هفته تان، زمانی را هم برای دیدن فیلم های ایرانی یا خارجی در کنار عزیزانتان بگذاربد. ما به شما بهترین فیلم ها را معرفی خواهیم کرد تا در وقتتان صرفه جویی شود.

اما همیشه انتخاب فیلم خوب یکی از سخت ترین کارهای دنیاست. احتمالا برای شما هم پیش آمده که زمان می گذارید و فیلمی را می بینید اما در انتها از دیدن آن و وقت گذاشتن برایش پشیمان می شوید. ما همخونه ای ها در این پست سعی داریم با معرفی فیلم هایی که هم از دید مخاطبان و هم منتقدان جایگاه خوبی دارند به شما در ذخیره ی زمان کمک کنیم.

فیلم هایی که برای این هفته به شما پیشنهاد می کنیم عبارتند از فیلم سینمایی « مذاکره کننده » (The Negotiator) و فیلم سینمایی « دشمن ملت »  یا (Enemy of the State) است که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

فیلم سینمایی مذاکره کننده

مذاکره کننده ،  فیلمی محصول سال ۱۹۹۸ به کارگردانی اف. گری گری است. در این فیلم بازیگرانی همچون ساموئل ال. جکسون، کوین اسپیسی، دیوید مورس، ران ریفکین، جان اسپنسر، جی تی والش، شیوون فالون هوگان، پل جیاماتی، رجینا تیلور، مایکل کادلیتز، کارلوس گومز، تیم کلهر، دین نوریس، رابرت دیوید هال ایفای نقش کرده‌اند.

این فیلم که نمره ی خوب ۷٫۱ را از مخاطبان سایت IMDb دریافت کرده است، درباره ی پلیس ماهر و زبردستی است که تخصصش در مذاکره با بزهکاران و گروگان گیران می‌باشد. دنی برای اثبات بی گناهی اش، گروهی از مردم را در یک اداره دولتی گروگان می‌گیرد. او که خود به تمام فوت و فن چنین مذاکراتی واقف است از پلیس که ساختمان را محاصره کرده است می‌خواهد که کریس سایبان، یکی از افسران هم رتبه خودش که در بخش دیگری مشغول به کار است را برای مذاکره با او بیاورند…

در زیر می توانید تریلر معرفی فیلم مذاکره کننده را ببینید.

دانلود فیلم مذاکره کننده

فیلم سینمایی دشمن ملت

دشمن ملت (Enemy of the State) فیلمی به کارگردانی تونی اسکات محصول سال ۱۹۹۸ آمریکا است که از بازیگران اصلی آن می‌توان به ویل اسمیت، جین هکمن، جان ویت، جک بلک، بری پپر، رجینا کینگ، یان هارت، لیزا بونت، جاشا واشنگتن، جیمز لوگرو، جیک بیوزی، اسکات کان، جیمی کندی، جیسون لی، گابریل بیرن، آنا گان، لورن دین، ست گرین، دان باتلر، تام سایزمور، جیسون روباردز، فیلیپ بیکر هال، برایان مارکینسون، ایوانا ملیسویک اشاره کرد.

دشمن ملت توانسته از سایت IMDb نمره ی خیلی خوب ۷٫۳ را دریافت کرده و مورد استقبال مخاطبان واقع شود. ع

این شما و این هم تریلر فیلم دشمن ملت

دانلود فیلم Enemy of the State


 

دسترسی به لیست فیلم های روز دنیا 

 

فیلم

 

جدیدترین و کامل ترین آرشیو فیلم ها و سریال های روز دنیا در سایت همخونه 

 

 

نظر دهید

بیشترین نظرات دریافتی