فیلم های سینماهای کشور
فیلم های سینماهای کشور
خانه » تازه ترین آمار فروش فیلم های سینماهای کشور

تازه ترین آمار فروش فیلم های سینماهای کشور

جدول فروش هفتگی فیلم های سینماهای کشور 

آمار فروش فیلم ها

آخرین آمار فروش فیلم های سینماهای کشور توسط پخش‌کنندگان سینمای ایران اعلام شد. آمار فروش فیلم ها به تومان، مربوط به کل کشور و بر اساس آمار هفتگی منتشر شده توسط سایت «سینماتیکت» و شورای صنفی نمایش است. این آمار تا تاریخ ۹۷/۳/۱۷ می باشد. در این مقاله قصد داریم علاوه بر اعلام پر فروش ترین فیلم های روز به معرفی چهار فیلم صدرنشین باکس آفیس بپردازیم.

نام فیلم

هفته اکران

فروش هفته جاری

فروش کل تا امروز

تگزاس

۶

۱,۲۴۳,۶۱۴,۰۰۰

۸,۷۶۵,۶۳۶,۰۰۰

خجالت نکش

۴

۶۱۱,۶۴۸,۰۰۰

۱,۹۱۳,۰۱۰,۰۰۰

چهارراه استانبول

۴

۴۴۵,۰۶۵,۰۰۰

۱,۹۹۱,۷۱۸,۰۰۰

عصبانی نیستم

۴

۳۶۸,۴۴۱,۰۰۰

۲,۹۱۱,۸۱۹,۰۰۰

مصادره

۱۱

۳۰۱,۷۸۵,۰۰۰

۱۵,۵۶۴,۰۵۳,۰۰۰

لاتاری

۱۱

۱۹۱,۵۷۱,۰۰۰

۱۴,۸۸۱,۶۴۳,۰۰۰

فیلشاه

۱۱

۱۸۸,۷۶۵,۰۰۰

۷,۵۱۰,۵۳۰,۰۰۰

خوک

۴

۱۹۴,۱۰۲,۰۰۰

۷۶۷,۰۸۳,۰۰۰

به وقت شام

۱۱

۱۶۵,۱۲۹,۰۰۰

۱۲,۹۴۴,۵۷۸,۰۰۰

لونه زنبور

۱۱

۱۴۹,۳۰۹,۰۰۰

۸,۸۷۶,۲۹۱,۰۰۰

 

 فیلم های سینماهای کشور

فیلم “تگزاس”،که صدرنشین لیست فروش فیلم های سینماهای کشور می باشد، فیلمی به کارگردانی مسعود اطیابی، تهیه‌کنندگی ابراهیم عامریان و نویسندگی بابک کایدان و میثم کایدان محصول سال ۱۳۹۶ است. این فیلم در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ در سینماهای ایران اکران شد. داستان این فیلم درباره دو دوست به نام بهرام (پژمان جمشیدی) و ساسان (سام درخشانی) است. ساسان در برزیل زندگی کرده و بهرام نیز می‌خواهد مقیم برزیل شود. اما در این مسیر ماجراهای هیجان انگیزی برای آن‌ها رخ می‌دهدحمید فرخ‌نژاد، سام درخشانی و پژمان جمشیدی بازیگران اصلی این فیلم می باشند. 

 

فیلم های سینماهای کشور

 

خجالت نکش، فیلمی به کارگردانی و نویسندگی رضا مقصودی و تهیه‌کنندگی سید امیر پروین حسینی محصول سال ۱۳۹۶ است. این فیلم داستان زندگی زن و شوهری را روایت می‌کند که با داشتن عروس، داماد در سن میانسالی بچه‌دار می‌شوند. این اتفاق آن هم در روستایی کوچک که هیچ چیز از دید اهالی پنهان نمی‌ماند. احمد مهران‌فر، شبنم مقدمی، سام درخشانی، لیندا کیانی، شهره لرستانی، الناز حبیبی و سمیرا حسینی بازیگران اصلی این فیلم می باشند. 

 

 

فیلم های سینماهای کشور

 

چهارراه استانبول فیلمی به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی مصطفی کیایی است. نام قبلی این فیلم سینمایی “پلاسکو” بوده‌است و با نگاهی متفاوت به حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو در تهران می‌پردازد. آمار فروش فیلم “چهارراه استانبول” راضی کننده بوده است. “بهمن” و “احد” دو دست هستند که تولیدی ورشکسته‌ای در پلاسکو دارند و از دست طلبکاران و اهالی پلاسکو فراری اند، روز حادثه بهترین زمان برای فرار از دست آنهاست. بهرام رادان، محسن کیایی، سحر دولتشاهی، رعنا آزادی‌ور و سعید چنگیزیان از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

 

فیلم های سینماهای کشور آمار فروش فیلم ها

 

عصبانی نیستم! که در لیست فروش فیلم های سینماهای کشور در رده چهارم قرار دارد، فیلمی ایرانی به‌کارگردانی رضا درمیشیان و محصول سال ۱۳۹۲ است و تنها نماینده سینمای ایران در شصت و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم برلین و دومین فیلم بلند سینمایی رضا درمیشیان پس از فیلم تحسین‌شده ی بغض محصول ۱۳۹۲ است.
عصبانی نیستم! داستان “نوید” با نقش‌آفرینی نوید محمدزاده دانشجوی ستاره‌دار و اخراجی است که برای فراهم‌آوردن حداقل شرایط زندگی در رویارویی با بی‌اخلاقی‌های جامعه، با خود تمرین می‌کند تا عصبانی نباشد و در تلاش است تا دختر موردعلاقه‌اش ستاره با بازی باران کوثری را از دست ندهد.

 

فیلم های سینماهای کشور

 

 


 

سینمای ایران

فیلم های سینماهای کشور

سینمای ایران، عبارتی است برای توصیف فیلم های سینمایی محصول ایران، نه فیلم های فارسی. شما عزیزانِ علاقمند به سینمای ایران، می توانید جهت آشنایی با بیوگرافی بازیگران مشهور و کسب اطلاعات دیگر، با این سامانه تماس گرفته و از مطالب مختلف این سامانه بهره مند شوید.

سینمای ایران

 

 

 

نظر دهید

بیشترین نظرات دریافتی