انرژی مثبت

در اطراف کل موجودات هاله ای از انرژی وجود دارد که موجب جذب اشیا و افراد می شود. اشیا قادر به کنترل این هاله و انرژی نیستند در حالیکه انسان هم می تواند آن را کنترل کند و هم می تواند با آن بر دیگران اثر بگذارد. به همین دلیل است که روانشناسان تأکید دارند همواره مثبت فکر کنید و نسبت به دیگران نیز خوش بین باشید و حتی به شوخی افکار منفی را به یکدیگر منتقل نکنید.
آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که این خود ما هستیم که از طریق بسیاری از اعمالی که انجام می دهیم یا اندیشه هایی که در سر داریم و حرف هایی که بر زبان می آوریم، مجازات و تنبیه خود را تعیین و مشخص می کنیم؟! یعنی اگر تفکرات و اندیشه های ما مثبت باشند، ما انرژی مثبت موجود در پیرامونمان را به خود جذب می کنیم و اگر تفکرات و اندیشه های ما منفی باشند، به تناسب، انرژی منفی موجود در پیرامونمان را جذب می کنیم.
سامانه انرژی مثبت با گفتن جملات و داستانهای زیبا و اثربخش، به شما می آموزد زیبایی ها را ببینید و به یک انسان موفق و شاد تبدیل شوید. پس از تماس با این سامانه، کافی است برای شنیدن نکات انرژی بخش، عددی از ۱ تا ۵۰ را وارد کرده و سپس کلید ستاره را فشار دهید تا مجموعه ای از جملات مثبت برایتان پخش گردد.

 

تماس با سامانه از طریق تلفن همراه : ۹۹۲۲۴۴۳۶


تماس با سامانه از طریق تلفن ثابت با شماره کشوری : ۷۰۷۰۸۰۳۲


شماره این سامانه در استان ها ( از طریق تلفن ثابت )

آذربایجان شرقی۵۶۲۸اردبیل۳۱۱۶۳
خراسان رضوی۶۴۷۱سمنان۸۸۱۷
قزوین۸۸۶۲قم۸۰۲۶
کردستان۲۹۳۷کرمانشاه۳۶۵۳
گلستان۷۰۳۲لرستان۸۸۲۶
مازندران۸۸۶۲مرکزی۸۸۲۶
یزد۲۱۱۵۳