full screen background image
دانلود بازی Homefront Ultimate Edition برای PC

دانلود بازی Homefront Ultimate Edition

دانلود بازی Homefront Ultimate Edition برای PC


داستان Homefront بسیار غنی و تأمل برانگیز است، در این بازی داستانی را مشاهده می کنیم که شاید در نگاه اول سوژه ای تکراری داشته باشد، ولی عمق بالایی در آن وجود دارد. داستان را جان میلیوس نوشته و در کارنامه خود Apocalypse Now و Red Dawn را دارد که هر کدام از آثار بزرگ تاریخ سینما هستند.

داستان خطی بازی Homefront در آینده ای نه چندان دور و در سال ۲۰۲۷ میلادی رخ خواهد داد ۱۵ سال قبل ازسال ۲۰۲۷ میلادی یعنی در سال ۲۰۱۲ میلادی رئیس جمهور کشور کره شمالی کیم جونگ-ایل فوت می کند و سال بعد از وفات وی پسر بزرگ او کیم جونگ-اون موفق می شود به مقام رئیس جمهوری کشور خود نایب شود.

اما در دوره رئیس جمهوری کیم جونگ-اون کشور قدرتمند آمریکا دچار مشکلات اقتصادی سخت و زیان باری می شود و باعث می شود پایه های قدرتمند کشور آمریکا از نظر دفاعی سست شود و در این بین کشور کره شمالی این فرصت طلایی را مقدم می شمارد و دست به اتحاد با کشور های چون ژاپن، چین و کره حنوبی و دیگر کشورها آسیای شرقی می زند و تصمیم می گیرند به کشور آمریکا حمله نظامی کنند و پس از تصرف آن اکثر مردم این کشور را اسیر یا قتل عام کنند.


چند نکته در مورد فایل های فشرده :

تمامی فایل های فشرده دارای ۵% ریکاوری می باشد که این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. این ویژگی باعث می شود اگر فایلی هنگام دانلود آسیب دید با استفاده از برنامه Winrar تعمیر کرد تا مشکل اکسترکت کردن حل شود.

 

برای اکسترکت کردن فایل ها حتما باید اخرین ورژن برنامه Winrar نصب و کرک شده باشد در غیر اینصورت در اکسترکت کردن بعضی از فایل ها حتما با مشکل مواجه خواهید شد.

 

پس از اکسترکت کردن فایل های زیپ شده یک فایل با نام iso استخراج می شود که این فایل را می توانید با استفاده از نرم افزار Ultra Iso اجرا نمایید .
جهت دانلود این برنامه اینجا را کلیک کنید

 

پس از آن فایل Setup.exe را اجرا کرده و مراحل نصب را انجام دهید.

 

هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.

 

این نسخه تست شده و بدون اشکال است.


سیستم مورد نیاز:

ویندوز : Windows XP, Windows Vista or Windows 7
پردازنده : Intel Pentium Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 2.8GHz
رم : ۲ GB RAM
کارت گرافیک : Shader Model 3.0 graphics card with 256MB of memory, NVIDIA GeForce 7900GS or ATI Radeon 1900XT
فضای مورد نیاز برای نصب: ۱۰GB of free hard drive space


 


TAG


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *