full screen background image
JR - دانلود بازی موبایل Amazon Jungle Survival Escape

دانلود بازی موبایل Amazon Jungle Survival Escape

دانلود بازی موبایل Amazon Jungle Survival Escape

Amazon Jungle Survival Escape یکی از بازیهای جدید سبک اکشن می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Splinter Entertainment و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و در آن باید برای بقای زندگی و ادامه ی حیات خود تلاش کنید.

دو تن از نیروهای آموزش دیده و عضو نیروی دریایی برای تکمیل یکی از ماموریت های خود به سمت جنگل های آمازون در حال حرکت بودند که تکان های شدید و رعد و برق های هولناک باعث سقوط آنها و آسیب دیدن هلیکوپتر شد.

اکنون آنها به بخش متروکه ای از این جنگل راه یافته اند. اما بومیان منطقه گمان میکنند که هلی کوپتر هدیه ای از خداست و آنرا نجات دادند و از قطعاتش برای ساخت بت استفاده کردند.

حال ادوارد برای نجات جانش باید در نقطه امن و دور از حیوانات وحشی برای خود پناهگاهی بسازد و با شکار حیوانات و جمع آوری آیتم های مورد نیاز به زندگی ادامه دهد.با کاوش در منطقه به جستجوی ابزار لازم بپردازید و برای مبارزه با روستاییانی که دشمن شما هستند برای خود سلاح تهیه کنید. آنها حتی رادیوی شما را ربوده اند و امکان برقراری تماس با مرکز ندارید.

ماجراجویی وسیع و بی پایانی در پیش دارید که همه نوع چالشی را سر راهتان قرار میدهد. مثلا حیوانات وحشی گرسنه، بومیان قبیله که باشما دشمنی دارند و شرایط مختلف آب و هوایی، همه و همه دست به دست هم داده اند تا تجربه واقع گرایانه ای از لحظات تنش زا برای حفظ جان و فرار از جنگل داشته باشید.خود را دست کم نگیرید، شما یکی از افسران آموزش دیده ارتش هستید پس میتوانید یک استراتژی برای سرقت رادیو و فرار از دست روستاییان محلی طراحی کنید و با حرکت بصورت نامرئی و مبارزه به سبک نینجا از پس دشمنان برآیید.
ویژگی های بازی Amazon Jungle Survival Escape اندروید :

-صداگذاری و طراحی عالی
-محیط زیست شگفت انگیز و ۳D جنگل
-حس هیجان بازی در نقش یک زندانی
-تجربه هیجان واقعی فرار از جنگل و تعقیب شدن
-به چالش کشیدن ماموریت فرار با پرواز هلیکوپتر
-گیم پلی چندگانه و به چالش کشیدن ماموریت های فرار با اسلحه

شماره نسخه: ۱٫۱
نسخه اندروید مورد نیاز: ۲٫۳ و بالاتر
سازنده: Splinter Entertainment
دسته بندی: اکشن | action
دانلود فایل نصبی
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *