full screen background image
Egeptiod - دانلود بازی  Egyptoid   Escape from Tombs

دانلود بازی Egyptoid Escape from Tombs

دانلود بازی کم حجم Egyptoid – Escape from Tombs برای کامپیوتر

Egyptoid – Escape from Tombs بازی کم حجم جدیدی در سبک ماجرایی می باشد که در سال ۲۰۱۶ توسط iWin برای کامپیوتر عرضه شده است. در این بازی شما در یک شهرستان قدیمی و باقی مانده از خرابه ها کاوش می کنید که یک درب مرموز نظر شما را به خود جلب می کند. کنجکاوی شما ممکن است کار دستتان بدهد ! از این رو این درب ، شما را به اتاقی مرموز با پازل ها و معماهای در هم پیچیده وارد می کند که بخش های بسیاری از این بازی ماجرایی در آن اتفاق می افتند.

در واقع شما در این بازی ، کنترل صفحه ای متحرک را به دست میگیرید که یک توپ سرگردان را هدایت می کند. مشابه این بازی را در سری بازی های قدیمی آتاری و … احتمالا تجربه کرده اید. اما این بار می توانید آن را در فضایی کلاسیک و گرافیکی ، به عنوان یک نوستالوژی هیجان انگیز تجربه کنید.

هیچ راهی برای فرار از این مخمصه وجود ندارد ! شما می بایست از مسیرهای عجیب و غریب عبور کنید ، با نگهبانان رو به رو شده و خود را از بند اسارت در این مقبره های باستانی نجات دهید. در طول این مسیر شما می توانید از مجموعه سلاح های باستانی ، برای فرار از مقبره ها استفاده کنید. این بازی با دارا بودن گرافیک ۳ بعدی زیبا و حجم بسیار پایین ، در طول تعداد ۵۰ مرحله مختلف ، مهارت های مختلف شما را به چالش خواهد کشاند.

حداقل سیستم مورد نیاز :
OS: Windows XP/Vista/Win7/Win8/Win10
CPU: 1.6 GHz
RAM: 512 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 80 MB
 دانلود فایل بازی 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *