بازگشت به پرتال همخونه | درباره ما | پیوندها | همکاری با ما | تبلیغات | گزارشات کاربران | تماس با ما

زندگی به صورت تنهایی و مجردی

0 امتیاز
سوال شده در مسائل شرعی توسط بی نام

من یک خانم 30 ساله مطلقه هستم ، دو ساله جدا شدم و فعلا با پدر و مادرم زندگی میکنم و تمام خانواده ام در تهران هستند. پدرم دوست دارد که من مستقل زندگی کنم. و اصلا موافق نیست که توی خانه اش بمونم. من چند سال است بر خلاف عرف فامیل حجاب ام رو تغییر دادم و چادری شدم و کلی چیزهای دیگه که همه باهاش مشکل دارند و در کل همه ازم دوری میکنن. جو و شرایط تهران برای یک خانم تنها اصلا مناسب نیست. در ضمن که برخوردهای اطرافیانم نمیذاره اون جور که درسته باشم. بعد از این مدت این تصمیم رو گرفتم که به شهر مذهبی برای زندگی برم و از فامیل و خانواده دور باشم تا به آرامش برسم و بتوانم بیشتر به خدا نزدیک شم. از اونجایی که قم دانشجو بودم و خاطرات خوبی از مردم اونجا ندارم ، فک کردم مشهد بهترین گزینه است. در جوار حرم امام رضا. حالا نمیدونم برای این کار استخاره کردن درست است یا نه؟ میترسم در تهران با جوی که موجود است و گذشته ام کسانی راهم را بزنند. چون هنوز انقدر خودم رو کامل نمیدونم. و اگر بدون رضایت پدر یا بی اطلاع این کار رو کنم ، از نظر خدا درست است یا نه؟

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

سوالات مشابه

0 امتیاز
0 پاسخ
سوال شده در مسائل شرعی توسط زهرا
0 امتیاز
0 پاسخ
0 امتیاز
0 پاسخ
–1 امتیاز
0 پاسخ
سوال شده در مسائل شرعی توسط مهمان

43 سوال

11 پاسخ

0 دیدگاه

1,595 کاربر

به پرسش و پاسخ همخونه خوش آمدید.
اینجا مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران می باشد. شما با فعالیت بیشتر در این مجموعه و کسب امتیاز بیشتر می توانید از جوایز ارزنده همخونه بهرمند گردید.

تهیه٬ تدوین٬ جمع آوری و انتشار محتوای پرتال همخونه توسط گروه تولید و تجمیع محتوای شرکت فراز فنون مرکزی انجام شده است و بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

FarazFonoun 2017 © All Right Reserved

...