بازگشت به پرتال همخونه | درباره ما | پیوندها | همکاری با ما | تبلیغات | گزارشات کاربران | تماس با ما

همسرم همیشه خسته است

+1 امتیاز
سوال شده در مسائل شرعی توسط مهناز

سلام منو شوهرم یک سال نیم عقدیم واقعا عاشق هم هستیم شوهرم داره درس ميخونه واسه همین فعلاً تو آژانس کار میکنه هر روز از صبح تا شب تو آژانسه خیلی خسته میشه تازگی شب های جمعه تو رختخواب که میرسیم کاملا خابه این کارش خیلی ناراحتم میکنه به نظر شما باید بش حق بدم یا نه؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط barati
با سلام و عرض احترام و تشکر از سوالتان.
 
 
خواهر بزرگوار؛ نخست لازم است نسبت به موقعیت و شرایط زندگی خود دقت و توجه کامل داشته باشید چون همانطور که فرمودید همسرتان شکر خدا دانشجو هست و کار هم میکند طبیعی است انرژی او قدری زیاد تر مصرف میشود. لذا احسن به غیرت ایشون که مسئولیت پذیراست و برای رفاه همسرش کار میکند.

به نظرم با پایان درس همسرتون و پیدا کردن شغلی ساده تر بی شک ایشون  اسوده تر میشوند و موجباب رضایت شما
 
برآورده میشود و دیگه او را خسته نخواهید دید. کمی صبرکردن و درک شرایط فعلی شوهرتون و موقعیت زندگی تون بی شک خیلی راه گوشا خواهد بود در آینده نزدیک برای شما خواهر ارجمند.
 
از طرفی، می توانید در فرصتی مناسب با زبان خوش و لحن محبت آمیز در مورد موضوعات مهم زندگی مشترگ و نیازهایی که اسلام با ازدواج برای هر کدام از زن و شوهر قرار داده تا به صورت مشروع و حلال بطرف نمایند و با پایین آوردن توقعات خود و همچنین بیان اینکه آرامش روحی و جسمی برای شما مهمتر است به ایشان دلداری دهید تا به همه نیازهای زندگی مشترک برسند. در این زمینه مطالعه کتاب های معتبر و مفید در مورد
 
همسرداری مؤثر است. مثل کتاب آیین همسرداری آیت الله امینی و ...
 
 در پایان، امیدوارم که در کنار همسر با غیرت و مسئولیت پذیرتون همواره زندگی ارام و راحتی  داشته باشید...
 
در پناه حق محفوظ باشید.

سوالات مشابه

0 امتیاز
0 پاسخ
–1 امتیاز
0 پاسخ
سوال شده در مسائل شرعی توسط مهمان
0 امتیاز
1 پاسخ
0 امتیاز
0 پاسخ
0 امتیاز
0 پاسخ
سوال شده در مسائل شرعی توسط زهرا

43 سوال

11 پاسخ

0 دیدگاه

1,595 کاربر

به پرسش و پاسخ همخونه خوش آمدید.
اینجا مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران می باشد. شما با فعالیت بیشتر در این مجموعه و کسب امتیاز بیشتر می توانید از جوایز ارزنده همخونه بهرمند گردید.

تهیه٬ تدوین٬ جمع آوری و انتشار محتوای پرتال همخونه توسط گروه تولید و تجمیع محتوای شرکت فراز فنون مرکزی انجام شده است و بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

FarazFonoun 2017 © All Right Reserved

...