بازگشت به پرتال همخونه | درباره ما | پیوندها | همکاری با ما | تبلیغات | گزارشات کاربران | تماس با ما

گرفتن لیسانس دوم با مدرک فوق لیسانس!

0 امتیاز
سوال شده در تحصیل و آموزش توسط مرادی

سلام دوستان، می خواستم در مورد ادامه تحصیلم باهاتون مشورت کنم و ازتون کمک بخوام. از دوستانی که اطلاعات دارن و می تونند کمک کنند خواهش می کنم بنده رو راهنمایی کنند که بد جوری گیجم!؟!من مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک ساخت و تولید از دانشگاه خواجه نصیر دارم و دارم کارای معافیت کفالتم رو ردیف می کنم. به علت مسائل کاری می خواستم یه لیسانس یا فوق لیسانس عمران از یه دانشگاهی تو تهران بگیرم. دانشگاه و نوع مدرکش خیلی مهم نیست ولی اصلا حوصله درس خوندن و کنکور دادن ندارم. در صورتی که فرض کنیم کارای معافیتم ردیف بشه از دوستان می خوام بهترین راه رو برای گرفتن یه مدرک مهندسی عمران معرفی کنند.می خواستم بدونم از اونجایی که مکانیک و عمران واحدهای مشترک زیادی دارند، واحدهای پاس کرده رو دوباره باید پاس کنم؟خلاصه دوستان به نظر شما چه دانشگاهی و در چه مقطعی و چه جوری برم راحتره و بهتره؟پیشاپیش از راهنمایی دوستان ممنونم.

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ
0 امتیاز
0 پاسخ
سوال شده در روانشناسی توسط احمدی
0 امتیاز
0 پاسخ
سوال شده در روانشناسی توسط سعید
0 امتیاز
0 پاسخ
سوال شده در حقوقی توسط توفیق
0 امتیاز
0 پاسخ

43 سوال

11 پاسخ

0 دیدگاه

1,565 کاربر

به پرسش و پاسخ همخونه خوش آمدید.
اینجا مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران می باشد. شما با فعالیت بیشتر در این مجموعه و کسب امتیاز بیشتر می توانید از جوایز ارزنده همخونه بهرمند گردید.

تهیه٬ تدوین٬ جمع آوری و انتشار محتوای پرتال همخونه توسط گروه تولید و تجمیع محتوای شرکت فراز فنون مرکزی انجام شده است و بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

FarazFonoun 2017 © All Right Reserved

...