صفحه اصلی / جدیدترین / دانلود نرم افزار Abelssoft VideoCompressor

دانلود نرم افزار Abelssoft VideoCompressor

نرم افزار Abelssoft VideoCompressor نرم افزار قدرتمند فشرده سازی فیلم

نرم افزاری بسیار کاربردی و قدرتمند با محیطی بسیار آسان جهت فشرده سازی ویدئو ها در فرمت های مختلف می باشد. برای فشرده سازی ویدئو ها باید سه مرحله را پشت سر بگذارید اولین مرحله ویدئو ای اضافه کنید، دومین مرحله مقداری را که می خواهید از ویدئو فشرده کنید را مشخص نمایید، سومین مرحله بر روی ویدئو مورد نظر کلیک نمایید تا به خوبی فشرده سازی شود.از ویژگی های منحصر به فرد این برنامه کشیدن و یا رها کردن فیلم از طریق (Drag&Drop) استفاده نمود. این نرم افزار از فرمت های ویدئویی FLV, WMV, SWF, MPEG, MP4, 3GP, M4V, AVI, MKV, MOV, F4V, RM  پشتیبانی می کند و به راحتی می توانید فایل های یک گیگا بایتی را از ابزار های دیگر سریع تر انجام دهید.

ویژگی های نرم افزار Abelssoft VideoCompressor :
– به راحتی می توان فایل های ویدئویی را اضافه و یا حذف نمود
– فشرده سازی سریع فایل های ویدئویی حجیم در کم تر از چند دقیقه
– پشتیبانی از فرمت های ویدئویی FLV, WMV, SWF, MPEG, MP4, 3GP, M4V, AVI, MKV, MOV, F4V, RM

راهنمای دانلود:
برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن استفاده کنید.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.


دانلود نرم افزار 

این مطالب را نیز ببینید!

Free Download Manager v5

نرم افزار مدیریت دانلود Free Download Manager

دانلود رایگان نرم افزار Free Download Manager v5 ********************************************* دانلود نرم افزار Free Download Manager …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *