صفحه اصلی / گرافیک / ابزارهای گرافیک / دانلود نرم افزار ۳D Object Converter

دانلود نرم افزار ۳D Object Converter

نرم افزار تبدیل فرمت عناصر سه بعدی
از آن جایی که کار با مدل های سه بعدی در صنایع و حیطه های مختلف از جمله آموزشی، طراحی، انیمیشن سازی، بازی سازی و … بسیار رواج یافته است و معمولاً برای کار در هر یک از این زمینه ها از نرم افزار های طراحی سه بعدی خاصی استفاده می شود که از فرمت های متفاوت پشتیبانی می کنند، بنابراین برای استفاده از آبجکت های سه بعدی سازگار با هر نرم افزار در نرم افزاری دیگر (که از فرمت ورودی/خروجی متفاوتی پشتیبانی می کند) نیاز به ابزاری برای تبدیل فرمت آبجکت های سه بعدی کاملاً محسوس است. ۳D Object Converter نرم افزاری برای بررسی محتویات فایل های مدل سه بعدی و تبدیل آبجکت های سه بعدی آن ها به سایر فرمت ها می باشد. این نرم افزار با رابط کاربری قابل فهم و روش استفاده ی ساده، ابزاری مناسب برای تبدیل داده های ۳D محسوب می شود که در این زمینه از بیش از ۷۵۵ فرمت فایل سه بعدی مختلف مانند GEO, OBJ, R3D, DBV, HCR, OB3, IMG, 3DP, ASP و … پشتیبانی می کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار ۳D Object Converter:
– نمایش مدل های سه بعدی با کیفیت بالا
– تغییر فرمت عناصر سه بعدی
– تبدیل همزمان فایل های سه بعدی به صورت گروهی
– تشخیص خودکار فرمت فایل
– خروجی گرفتن از Texture
– پشتیبانی از Bone و Vertex Bone Weights
– بارگذاری سریع مدل های سه بعدی
– دارای ابزار متریال ادیتور
– پشتیبانی از خط فرمان
– نصب و اجرای برنامه بدون نیاز به DLL های مختلف
– دارای چندین حالت نمایشی مختلفی مانند: Wireframe / Color wireframe / Real 3D wireframe / Flat shaded / Gouraud shaded / Vertex color shaded / Textured rendering
– تخصیص RAM به صورت پویا (باعث می شود تا برنامه بیش از آنچه در همان لحظه برای اجرا نیاز دارد فضای RAM را اشغال نکند )
– و …

 

راهنمای نصب

۱- نرم افزار را نصب کنید.
۲- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
۳- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز ۷: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز ۸: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز ۱۰: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.


دانلود نرم افزار 

این مطالب را نیز ببینید!

WhatsApp for Windows

♨️ دانلود WhatsApp for Windows

دانلود نرم افزار WhatsApp for Windows دانلود نسخه کامل و بدون محدودیت نرم افزار WhatsApp …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *