اهداف و چشم انداز

معرفی برندهای موفق و با کیفیت داخلی

در این بخش از پرتال همخونه با هدف حمایت از اشتغال زایی و تولید محصولات با کیفیت داخلی و به منظور حمایت از حقوق مصرف کننده ایرانی، برندهای موفق داخلی و محصولات با کیفیت ایرانی به هموطنان عزیز و کاربران محترم معرفی می گردند. امید است با تکیه بر توانمندی های والای صنعت و اقتصاد این مرز و بوم محصولات و خدماتی شایسته به هموطنان عزیز ارائه شود و زمینه بالندگی ایران عزیزمان در عرصه های مختلف بیش از پیش فراهم شود.

مطالبه مسئولیت اجتماعی

یقینا مطالبه عمومی برای افزایش کیفیت محصولات و خدمات ایرانی بنوعی حمایت از حقوق مصرف کننده است که حمایت از مسئولیت پذیری اجتماعی برندها و نهایتا شکوفایی اقتصاد و صنعت میهن عزیزمان ایران را در پی خواهد داشت.
یکی از اهداف راه اندازی این بخش آگاه سازی شهروندان نسبت به حقوق خود بعنوان مصرف کننده و همچنین قابلیت های داخلی در تامین نیازهای خانواده ها بعنوان مصرف کننده نهایی است.

کمپین مردمی از حرف تا عمل

ایرانی، جنس مرغوب ایرانی خواهد خرید و تبدیل این شعار به عمل حمایت از کارآفرینان و سرمایه گذاران داخلی و اشتغال هموطنان عزیز و پویایی اقتصاد داخلی خواهد بود. اهمیت به منافع ملی باید از خانواده شروع شود و این مسئولیت تک تک ماست.
همخونه در عمل به رسالت اجتماعی خود قصد دارد در این کمپین هموطنان عزیز را با برندهای موفق و متعهد داخلی آشنا نموده و فرصت معرفی خدمات و محصولات ایرانی را برای خانواده های عزیز فراهم نماید.

همه با هم برای فردای ایران

همه با هم برای ساختن فردای ایران و با هدف صرفه جویی در منابع ملی و افزایش توان رقابتی برندهای ایرانی با رقبای خارجی، با افتخار کالا و خدمات مرغوب ایرانی را مورد استفاده قرار می دهیم و به سایر هموطنان عزیز نیز پیشنهاد خواهیم داد.
از شما هموطن عزیز تقاضا داریم تجربیات خود از کاربری و مصرف محصولات و خدمات با کیفیت ایرانی را برای ما در قالب محتوای تولیدی اعم از متن، عکس و فیلم ارسال نموده و در راهبری و گسترش این پویش ملی یاریگر ما باشید.