درباره ما

سامانه های دیجیتالی همخونه

سامانه های دیجیتالی همخونه مجموعه ای از سرویس های جذاب، کاربردی و متنوع با محتوای دیجیتالی می باشد که بر بستر شبکه دیتای کشور، برای تمامی افراد و اعضای خانـواده، با سنین و سلیقه های مختلف، در قالب موضوعات و رسته های گوناگون و متناسب با نیاز خانواده ها اعـم از مجله خانواده، آموزش، بازی و سرگرمی، نرم افزارهای رایانه و تلفن همراه، فیلم و سریال، کارتـون، کلیپ و مستند، آرشیو صوتی و موسیقی، فروشگاه اینترنتی و بیش از دهها سرویس کاربردی و اجتمـاعی دیگر، تهیه و بصورت کاملا رایگان، از طریق وب پرتال Hamkhooneh.ir و اپلیکیشن موبایلی آن، ارائه شده است؛ و به طور مداوم، توسط کارگروه محتوای همخونه در حال توسعه و بروز رسانی نیز می باشد. آنچه که در جمع آوری گنجینه ارزشمند سامانه های دیجیتالی همخونه مد نظر قرار گرفته است، تناسب موضوعات آن با نیازهای خانواده ایرانی می باشد. به عبارت دیگر، سعی بر آن شده که محتوای این سامانه ها با نظر و خواسته های مختلف اعضای خانواده، همسو گردیده و به نوعی، محوریت موضوعی خانواده به عنوان محوریت اصلی این درگاه، لحاظ شده است. شاید از منظر دیگر بتوان حضور رسانه فراگیر دیجیتالی همخونه را در بین خانواده های ایرانی، فرصتی مغتنم برای ارائه محتوای تولیدی و بازنشری بهینه شده برای نیازهای خانواده ایرانی بر بستر شبکه دیتای داخل کشور دانست؛ زیرا که فراهم آوردن همزمان فرصت حضور سایر تولید کنندگان محتوای بومی به توسعه فرهنگ استفاده از اینترنت، کمک نموده و رسانه اینترنت را بیش از پیش، کاربردی و مفیدتر در دسترس عموم اقشار جامعه قرار خواهد داد.

سامانه های تلفنی همخونه

سامانه های تلفنی همخونه مجموعه ای از سرویس های جذاب و متنوع صوتی می باشد که بر بستر تلفن ثابت و همراه، برای تمامی افراد و اعضای خانواده، با سنین و سلیقه های مختلف، در قالب موضوعاتی گوناگون اعم از فرهنگی و هنری، آموزشی، روانشناختی، طنز و سرگرمی، کودکانه، مسابقات، مذهبی و عقیدتی، بهداشت و سلامت، سمبل های شخصیتی، اقبال نامه، مشاوره های تلفنی و در قالب بیش از یکصد سامانه تلفنی، با محوریت موضوعی و متناسب با نیاز خانواده ها، تهیه شده است. به منظور بهره برداری و تماس با سامانه های تلفنی همخونه، شماره های ویژه و جداگانه ای به صورت کشوری، در شبکه های سراسری تلفن ثابت و تلفن همراه اول برای عموم کاربران، مهیا شده است. در بسیاری از استان های کشور نیز همچون فارس، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، مازندران، قم، سمنان، کردستان، لرستان، کرمانشاه، همدان، قزوین، آذربایجان غربی، مرکزی، اردبیل، یزد، گلستان، زنجان و …، این سامانه هاى تلفنى، به صورت محلی و منطقه ای و در شبکه توزیع اختصـاصی همخونه، فعال شده که  سرشماره های چهار یا پنج رقمی مستقل در هر استان به آن اختصاص یافته است. به پاس اعتماد و استقبال مخاطبان و با هدف تسهیل در خدمت رسانی به علاقمندان سامانه های تلفنی همخونه، بسته های تخفیفی و تشویقی جذاب و متنوع به همراه جوایز گوناگونی همچون ویلا، انواع خودرو، تورهای گردشگری، لوازم خانگی، سکه های طلا و جوایز نقدی، برای کاربران پیش بینی شده است که آنها با خرید هر بسته، ضمن برخورداری از تخفیف ویژه در تماس های پرتعداد و نامحدود، در قرعه کشی جوایز نیز شرکت داده خواهند شد.

شرکت فراز فنون مرکزی 

شرکت فراز فنون مرکزی  به پشتوانه نزدیک به یک دهه فعالیت تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، ضمن بهره‌گیری از قوای تخصصی، امکانات فنی، تجربه مدیریتی و استفاده از تکنولوژی روز، خود را متعهد به فراهم نمودن حرفه‌ای ترین خدمات فنی، مهندسی و بازرگانی امور انفورماتیک، مخابرات، خدمات ارزش افزوده و تولید و نشر انواع محتوای دیجیتال می داند. این شرکت به عنـوان شریـک تجـاری شـرکت مخابرات ایـران و شـرکت ارتبـاطـات سیـار ایــران (همراه اول) و در راستای اجرای فعالیتهای مرتبط با حوزه مخابرات کشور، موفق به راه اندازی خدمات و سرویس های متنوع ارزش افزوده مخابراتی، بویژه تولید و ارائه محتوای چند رسانه ای  و پیمودن گامهای مؤثر و قابل توجهی در این حوزه، گردیده است؛ و با توسعه امکانات و متنوع سازی خدمات خود، همواره به دنبال جذب مشتریان و بازارهای جدید بوده و در عین حال با بهبود مستمر کیفیت خدمات به دنبال جلب رضایتمندی مخاطبان خود نیز می‌ باشد؛ تا بواسطه این مهم، زمینه ایجاد رابطه‌ای بلند مدت و همیشگی با مشتریان و کاربران محصولات خود فراهم آورد.

شرکت فراز فنون مرکزی بعنوان مجموعه ای خوشنام و پیشرو در عرصه خدمات ارزش افزوده، دوره جدیدی از فعالیت در این حوزه را پیش رو داشته و در این مجال، آماده همکاری با فعالین عرصه تولید محتوا اعم از نویسندگان، مولفان، طنز پردازان، گویندگان، صداپیشگان، بازیگران، برنامه نویسان، ناشران دیجیتال و صاحبان ایده در حوزه های دیجیتال میباشد. جهت کسب اطلاعـات بیشتـر از خدمـات، محصـولات، زمینــه هـای فعــالیت و سـوابـق کــاری شـرکت  فراز فنون مرکزی، کاربران محترم میتوانند به وب سایت www.FarazFonoun.ir  مراجعه نمایند.